Medewerker Planning en Support

Als Medewerker Planning & Support maak je deel uit van ons team ‘Operations’. Naast jouw leuke collega’s op kantoor zijn ook onze servicemonteurs onderdeel van dit team dat klaar staat voor onze klanten en onze collega’s binnen SilverFit. Heb je een aantal jaar werkervaring en ben je toe aan een volgende stap? Kom dan ons team versterken!

Wat we maken

Bij SilverFit maken we software waarmee we ouderen helpen te revalideren met behulp van videogames, video’s en muziek. Onze producten dragen enorm bij aan een beter leven voor onze gebruikers en daar zijn we als team erg trots op. 

Ons bedrijf verkoopt rechtstreeks aan zorginstellingen in de ouderenzorg, ziekenhuizen, verstandelijk gehandicaptenzorg, (geriatrische) revalidatie en kleinschalig wonen. Op het gebied van software voor revalidatie en activatie zijn wij de absolute marktleider met veel kennis en ervaring. 

Dit ga je doen

Op ons kantoor in Woerden:

 • Overleg je elke dag met jouw leidinggevende welke taken en projecten er opgepakt worden;
 • Maak je, samen met het team, een dagelijkse planning voor de servicemonteurs en zorg je voor een snelle afhandeling van orders en reparaties;
 • Beantwoord je, samen met je collega’s, vragen van onze klanten en servicemonteurs over de werking van de digitale systemen;
 • Ondersteun je de inkoop en het voorraadbeheer van hardware en onderdelen.

Dit breng je mee

 • Je hebt affiniteit met hard- & software;
 • Je hebt een oplossingsgerichte houding;
 • Je bent klantvriendelijk en stressbestendig;
 • Je bent proactief en werkt structureel en planmatig;
 • Je beheerst de Nederlandse taal, kennis van de Engelse taal is een pré;
 • Je bent beschikbaar voor 32 - 40 uur per week.

Dit bieden wij

 • Een veelzijdige baan waarin je al jouw vaardigheden kan toepassen en verder kan ontwikkelen;
 • Een leuk, zeer gemotiveerd en gevarieerd team van collega’s in verschillende vakgebieden: sales, marketing, operations, medische professionals en technische ontwikkelaars;
 • Deelname aan een premievrije collectieve pensioenverzekering;
 • Vijfentwintig vakantiedagen bij een fulltime dienstverband (40 uur per week);
 • Dagelijks gratis verzorgde lunch en vers fruit;
 • Werken in Woerden, op loopafstand van het station en met voldoende parkeerruimte;
 • Een marktconform bruto maandsalaris. Het exacte salaris wordt afgestemd op jouw opleidingsniveau en ervaring.

Interesse?

Ben jij dé kandidaat, dan horen we graag van je. Stuur ons je sollicitatie, voorzien van een motivatie en cv, ter attentie van Anneke Dekker, naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..  Wil je meer inhoudelijke informatie? Neem dan contact op met Rolf Graveland, telefoonnummer 06 - 48 50 23 64.

Het opvragen van referenties kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld, maar ken je iemand die voldoet aan dit profiel? Stuur dan gerust de vacature door!

Deel deze pagina: